O nás

Společně s dětmi  jsem poznala několik vzdělávacích programů, učila v mateřských školách, základní škole i dětské skupině.

Cestou jsem potkala různě nadané a nasměrované děti, velké osobností, mnoho klidných a laskavých, dětí s jasnou vizí svého dalšího žití, ale i děti, které na najití svého smyslu života tady na ZEMI, teprve čekaly.

V roce 2024 byla otevřena školka Zemička, která představuje splněný sen o vytvoření ideálního prostředí pro rozvoj dětí. Tato školka se zaměřuje na celoživotní nasměrování dětí, kde klíčovými prvky jsou zdravá strava, učení se v přírodě a od přírody, rozvíjení samostatného rozhodování a schopnost poradit si v každé situaci. Důraz je kladen také na pohyb jako nezbytnou každodenní součást života dětí. Filozofie školky Zemička je inspirována touhou poskytnout dětem radostné a podnětné prostředí, které podporuje jejich přirozený vývoj a zvědavost. Po deseti letech plánování a snění se školka stala realitou a nyní vítá své první malé návštěvníky, připravena nabídnout jim unikátní zkušenosti a zážitky.

Fotografie ze Zamičky